O mnie

Z mojego doświadczenia wiem, że do wykonania dobrego zdjęcia oprócz warsztatu technicznego potrzeba przede wszystkim zrozumienia i swobodnej atmosfery. Dlatego zawsze staram się poznać Młodą Parę, aby w dniu ślubu być nie tylko Waszym fotografem, ale także doradcą i przyjacielem.

W takim klimacie powstają najlepsze zdjęcia. Fotografia to moja wielka pasja. Świeże spojrzenie, niebanalne ujęcia sprawiają, że mogę zaproponować zdjęcia ślubne Waszych marzeń. Każda ślubna uroczystość jest dla mnie wyjątkowa, gdyż ten niepowtarzalny dzień opowiada inną, jedyną w swoim rodzaju historię. Uważnie się jej przyglądam i staram się w pełni uczestniczyć w Waszej radości, aby jak najlepiej utrwalić te wyjątkowe chwile.

Moja fotografia ślubna poszukuje szczerych uczuć, prawdziwych emocji i Waszych czułych gestów. Niech te piękne chwile szczęścia, radości i wzruszeń pozostaną z Wami na zawsze dzięki moim fotografiom.

Posiadam doświadczenie w dokumentacji uroczystości w obrządku rzymskokatolickim, polskokatolickim, prawosławnym i Świadków Jehowy.

Posiadam upoważnienie Kurii Diecezjalnej do fotografowania i filmowania w kościołach.