Dorota i Wojciech

Wybór fotografa nie jest prosty. Wypasiona strona i podkręcone zdjęcia nie oznaczają jeszcze, że i nasze zdjęcia będę takie jak na stronie, w reklamie itp. Oboje z mężem jesteśmy zadowoleni z wyboru Roberta, który spełnił nasze oczekiwania. Nasz kontakt nie skończył się w dniu wesela. Robert jest naszym dobrym znajomym, z którym jesteśmy w stałym kontakcie i polecamy go. To nasz "rodzinny" fotograf gdyż wykonuje również zdjęcia na chrzcinach.

Joanna i Radosław

Miło wspominamy współpracę z Robertem. Profesjonalizm, kultura osobista, komunikatywność, fachowość i przystępna cena. Najbardziej zapadła mi w pamięć sytuacja kiedy uspakajał nasze nerwy -uśmiechem i miłym słowem, w trakcie mszy oraz przed przysięgą małżeńską. Praca z nim była przyjemnością. Polecamy!

Karolina i Michał

Jeśli stoicie przed wyborem fotografa który będzie miał za zadanie uchwycić najpiękniejsze chwile Waszego życia to z czystym sumieniem polecamy Pana Roberta. To dzięki jego fotografiom mamy wizualną możliwość powrócić do dnia kiedy moja żona powiedziała magiczne „TAK”, a wydarzenie to miało miejsce w powietrzu, w niewielkim sportowym samolocie. Mimo pewnej niewygody, skrępowanych ruchów i powietrznych ewolucji Robert wykonał swoje zadanie! Profesjonalizm, kultura osobista, komunikatywność to atuty, które przemawiają za wyborem Roberta jako fotografa.

Aleksandra i Mieszko

Fotografia to najlepszy sposób na uwiecznienie ważnych chwil w życiu… Poznaliśmy Roberta na Ślubie i weselu u znajomych, nie mając jeszcze nawet planów na własny Ślub, już wtedy poprosiliśmy o jego wizytówkę i tak to się zaczęło... Po obejrzeniu zdjęć znajomych byliśmy już pewni, że to właśnie Roberta poprosimy o uwiecznienia naszego Ślubu. Jego profesjonalizm widać na zdjęciach, które są naturalne, widać na nich emocje, radość i wzruszenie. Robert to osoba, która ma rewelacyjne podejście do innych osób, w żaden sposób nie przeszkadzał podczas tej nerwowej atmosfery przed Ślubem, a wręcz przeciwnie nawet swoim podejściem potrafił nas wyluzować. Na przyjęciu był praktycznie niewidoczny a mimo to uwiecznił wszystkie najważniejsze chwile z tego dnia. Robert podczas wykonywania zdjęć dbał o to, abyśmy czuli się przede wszystkim swobodnie oraz komfortowo. Plener również był fantastyczny, świetnie się bawiliśmy, Robert pomagał, doradzał i wyszła z tego cudowna pamiątka, do której często wracamy. Po naszym Ślubie spotkaliśmy się jeszcze kilka razy na Ślubach naszych przyjaciół co pokazuje, że nie tylko my jesteśmy zachwyceni jego pracą. Mamy nadzieję, że to jeszcze nie koniec i Robert uwieczni jeszcze inne ważne momenty z naszego życia. Polecamy go gorąco.
Dziękujemy!

Marta i Konrad

R - ewelacyjne zdjęcia
O - bsesja na punkcie fotografii
B - ardzo ciekawe pomysły
E - kspresja, fantazja i inwencja
R - óżnorodność ujęć
T - alent, talent, talent..

… oto właśnie cały Robert
Dziękujemy za piękną pamiątkę w postaci reportażu ze ślubu i wesela
Polecamy serdecznie!

Patrycja i Michał

Bardzo dziękujemy za przepiękne zdjęcia oraz miłą atmosferę jaka panowała podczas wykonywania zdjęć.
Serdecznie Polecamy Roberta każdej młodej parze, która szuka profesjonalnej, rzetelnej ale również ciepłej osoby, która w dyskretny sposób uwieczni najważniejsze momenty ślubu i wesela.
Jego zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Naprawdę piękne! Dzięki Robert.

Polecamy wszystkim

Marta i Szymon

Kiedy rozpoczynaliśmy przygotowania do Wielkiego Dnia, bardzo dokładnie wiedzieliśmy czego chcemy. Jak wiele par mieliśmy wizję ślubu idealnego w każdym detalu, a wybór fotografa traktowaliśmy jako priorytet. W końcu zdjęcia to pamiątka na całe życie. Jak się okazało nie musieliśmy szukać zbyt długo, a w zasadzie wcale. Powiedziano nam o Robercie, poświęciliśmy kilka chwil na przejrzenie jego zdjęć na fotorobert.pl i decyzja zapadła. Pozostało nam tylko szybko dzwonić do Roberta i mieć nadzieję na wolny termin – UDAŁO SIĘ!!!
Pierwsze spotkanie z Robertem wspominamy bardzo miło. Od razu złapaliśmy dobry kontakt. On przedstawił nam swoją ofertę, my swoje oczekiwania i tym sposobem dobiliśmy targu. W dniu ślubu i wesela w zasadzie zapomnieliśmy, że Robert tam jest. Był jak duch: nie przeszkadzał w zabawie, nie zaglądał obiektywem w talerze, nie wpychał się między gości, po prostu robił swoje pozostając w cieniu zamkowych murów. Dwa dni później robiliśmy zdjęcia w plenerze. I tu po raz kolejny mogliśmy podziwiać profesjonalizm Roberta. Nie była to żadna sztywna sesja z ustawianymi zdjęciami. Robert pozwalał nam bawić się z obiektywem, realizować własne pomysły nawet te najbardziej wymyślne, czasami podsuwał swoje. Zabawę mieliśmy niesamowitą od rana do wieczora, bo tyle trwała sesja plenerowa.

Z czystym sumieniem polecamy Roberta. Jest on osobą nad wyraz sympatyczną. Po kilku chwilach rozmawia się z nim jak ze starym kumplem, znika początkowa pozorna nieśmiałość. Można z nim świetnie spędzić dzień. Ponadto swoją pracę traktuje poważnie, na zdjęcia nie musieliśmy czekać długo. Fotoksiążka jest zachwycająca, rodzice oczarowani swoimi mniejszymi albumami. Mimo, iż od ślubu minął już prawie rok, współpracę z Robertem pamiętamy bardzo dobrze i wiemy, że to jeszcze nie koniec W planach na najbliższy czas mamy uroczystości, które, mamy nadzieję, Robert również dla nas sfotografuje. 

Natalia i Adam

Zdjęcia ślubne bardzo dobrej pomysłowości i jakości. Współpraca z Panem Robertem genialna, pełna pomysłów, innowacyjnych miejsc. Cenne wskazówki Pana Roberta przy zdjęciach plenerowych zostały wykorzystane i efekt zdjęć zdumiewający. Polecamy Pana fotografa Roberta Garstka, gdyż współpraca z nim to prawdziwy profesjonalizm, a zdjęcia prawdziwe dzieła sztuki nadające się na wystawę. Dziękujemy za piękną pamiątkę z Najpiękniejszego Dnia Naszego Życia